Vyzkoušejte nový tobogán v poličském bazénu

Plavecký bazén v Poličce zve na slavnostní zahájení provozu tobogánu. Den otevřených dveří se koná ve čtvrtek 19. dubna od 16:00 do 18:00 hod.

Přijďte poznat a vyzkoušet nový magický a pestrobarevný tobogán, tobogán s vizuálními světelnými efekty, jehož délka je 72,84 m s průměrným sklonem 12,5 %, průměr 1200 mm.

Město Polička investovalo do nových atrakcí, kterými jsou vířivka a tobogán celkem 16,5 mil. korun. Díky novému vybavení město očekává vyšší návštěvnost bazénu. Jaká jsou konkrétní čísla? V loňském roce navštívilo bazén v 1. čtvrtletí 3 844 plavců, v letošním roce je to 5 621.

„Naše očekávání v počtu návštěvníků za 1. čtvrtletí jsou naplněna, navýšení je o 32% oproti loňskému roku. Navíc je tato návštěvnost zatím vyšší díky nové vířivce bez zprovoznění tobogánu, ten by měl atraktivitu poličského bazénu ještě zvýšit. Čísla dokazují, že investice města Poličky mířily dobře,“ komentuje návštěvnost starosta města Jaroslav Martinů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak