Výtržník vykázaný z restaurace si svůj vztek vybil na výloze obchodu, skončil na záchytce

Dne 11. srpna 2018 v nočních hodinách byli strážníci posláni před provozovnu v Ostravě-Porubě, kde měl agresivní host, který byl vykázán z restauračního zařízení, demolovat veřejně prospěšná zařízení a rozbít výlohu obchodu.

Jakmile hlídka započala zjišťovat skutečný stav věci, svědci celé události označili podezřelého a popsali celou situaci. Jelikož muž vážně ohrožoval veřejný pořádek a majetek a také nekontroloval své chování, byla mu nasazena pouta. Převoz na protialkoholní záchytnou stanici byl dalším krokem vedoucím ke zklidnění situace. Zde také rozhodl lékař o jeho umístění. Přestupková jednání týkající se zničení majetku a rušení nočního klidu byla oznámena příslušnému správnímu orgánu k projednání.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.