Search
Close this search box.

Výtržník vyhrožoval svým rodičům zabitím, už je ve vazbě

Kriminalisté zahájili trestní stíhání 33letého muže z Plzně, kterého obvinili ze spáchání zločinu těžké ublížení na zdraví ve stádiu pokusu v souběhu s přečinem nebezpečné vyhrožování.

Muž měl dne 9. prosince 2018 v brzkých ranních hodinách v domě v obci Třemošná nejprve slovně a pak i fyzicky napadnout svou 53letou matku. Na ženu měl obviněný dokonce i následně hodit kuchyňský nůž, který ji nezasáhl. Poté se do domu dostavil 50letý nevlastní otec, který se s obviněným pohádal a i jeho fyzicky napadl, čímž nevlastnímu otci způsobil tržnou ránu v dutině ústní uvnitř obličeje, které si vyžádalo lékařské ošetření. Navíc jim vyhrožoval újmou na životě. Během pobytu obviněného v cele podali kriminalisté státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí do vazby. Za své jednání může být v případě prokázání viny odsouzen k trestu odnětí svobody až na osm let.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient