Výtržník napadl muže pěstí

Policisté v Klatovech přijali oznámení o fyzickém napadení, ke kterému došlo v kulturním zařízení v Klatovech. Ve středu 16. května v půl deváté večer sedmapadesátiletý muž z Klatovska udeřil pěstí o dva roky staršího muže do obličeje. Uvedeného jednání se dopustil na chodbě a před několika osobami. Poškozený utrpěl zranění, se kterým byl ošetřen u lékaře.

Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření z výtržnictví.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.