Výtržník hodil skleněnou lahev na projíždějící autobus

Policisté obvodního oddělení Plzeň 2 vedou šetření v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinů poškození cizí věci a výtržnictví. Dne 14. dubna 2018 v době okolo 01:22 hodin v obci Letkov, na místě veřejnosti přístupném, zatím dosud neznámý pachatel hodil skleněnou lahev na právě projíždějící autobus hromadné dopravy. Hozená lahev zasáhla skleněnou výplň levého zadního okna autobusu.

Policisté žádají případné cestující v uvedeném voze a další svědky události, aby se osobně přihlásili na Policii České republiky, Obvodní oddělení Plzeň 2 nebo zavolali na linku 158 a pomohli s objasněním uvedeného incidentu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak