Search
Close this search box.

Výtržníci rozkopli výlohu, policistům neunikli

Krátce před tři čtvrtě na jednu ráno oznámil hlídce městské policie na třídě Václava Klementa jeden ze zdejších obyvatel, že viděl dva mladíky, kteří rozkopli skleněnou výlohu cukrárny v areálu obchůdků před Klaudiánovou nemocnicí. Mladíky, odcházející směrem k Bondy centru, se povedlo identifikovat, ovšem ve chvíli, kdy dvojice spatřila strážníky, dala se okamžitě na útěk. „Strážníci chtěli zadržet mladíky předepsaným způsobem, tedy výzvou: „Jménem zákona stůj!“, avšak ani jeden na výzvu nereagoval, navíc se dali na útěk každý jiným směrem,“ popsal situaci zástupce velitele městské policie Ondřej Kubala.

Strážníci proto na pomoc zavolali kolegy z dalších hlídek městské i státní policie a rozběhlo se intenzivní společné pátrání po pachatelích vandalismu. Netrvalo to dlouho, a oba mladíci byli dopadeni, takže se ze svého činu budou zodpovídat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient