Výtržníci pouštěli z kopce kontejnery na odpad, prý pro zábavu

Dvě hodiny po půlnoci se v Blansku zrodil v hlavách dvojice podnapilých mužů neskutečný nápad. Potřebovali se asi ještě pobavit, tak začali z mírného kopce pouštět odstavené kontejnery na odpad. Než podezřelé zvuky probudily obyvatele okolních domů, kteří okamžitě přivolali policisty, stačili touto kratochvílí poškodit trojici zaparkovaných osobních automobilů.

Na nich způsobili škodu za skoro padesát tisíc korun. Oba muži nedokázali své počínání racionálně vysvětlit. Především asi proto, že každý z nich nadýchal dvě promile. Důvody neobvyklého druhu zábavy se policisté snad doví až při výslechu. Ten bude moci proběhnout až po jejich vystřízlivěni. I tak je jisté, že pětadvacetiletý muž a jeho o tři roky mladší parťák musí počítat se stíháním za poškození cizí věci.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak