Výtržnice brutálně napadla svou sestru

V polovině měsíce dubna tohoto roku přijali policisté na obvodním oddělení v Klatovech oznámení o vniknutí do bytu a fyzickém napadení. Dne 15. dubna krátce po patnácté hodině poškodila žena vstupní dveře do bytu, kde pobývá její sestra a uvnitř jí fyzicky napadla. Rukou sevřenou v pěst udeřila do různých částí těla a kopala jí do oblasti břicha. Následně ve svém jednání pokračovala i před domem! Pak se vrátila do bytu, kde vzala mobilní telefon.

Žena svým jednáním způsobila škodu ve výši 4 200 Kč.

Ve zkráceném přípravném řízení agresivní sestra převzala sdělení podezření z přečinu výtržnictví a porušování domovní svobody.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.