Výstavba nové lávky v Písku přinese i dopravní omezení

Výstavba lávky pro pěší a cyklisty nad Václavským jezem bude pokračovat instalací nosné konstrukce. „V souvislosti se stavebními pracemi na navazující cyklostezce a chodníku se od 1. do 31. srpna 2018 uzavře stávající stezka mezi železničním mostem a ulicí Bořivojova. V období od 9. do 15. srpna bude pro motorová vozidla kvůli montáži a osazení lávky zcela uzavřena ulice Bořivojova,“ informuje Rudolf Koraba z odboru investic a rozvoje. V tomto termínu tedy nebude možné dostat se autem k plovárně u Václava.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.