Výstava ručních prací v třineckém Klubu seniorů se setkala s velkým ohlasem

Jedinečnou výstavu uspořádal v minulém týdnu Klub seniorů v Třinci. Své ruční práce tady představily členky Klubu šikovných rukou, které se v Klubu seniorů pravidelně scházejí ke kreativnímu tvoření.

Originální výrobky z příze, vlny, skla, papíru a dalších materiálů přišli obdivovat minulý týden v Klubu seniorů na Husově ulici v Třinci na čtyři stovky návštěvníků. Výstava byla koncipována dle použité techniky práce a dle zvoleného tématu. Ke zhlédnutí byly například výrobky z pedigu, quillingu, patchworku, vitráže, paličkování, pletení z papíru, háčkování a pletení z vlny a příze a příchozí tak mohli získat novou inspiraci pro vlastní tvoření. Vybrané vystavené výrobky bylo možno si i zakoupit.

Výstava proběhla za podpory odboru sociálních věcí statutárního města Třince, jehož součástí Klub seniorů je. Veliké poděkování patří všem aktivním členkám Klubu šikovných rukou, které přípravě a realizaci výstavy věnovaly mnoho svého volného času. Zvláštní poděkování pak patří vedoucí Klubu šikovných rukou paní Dagmar Holeksové, bez jejíhož nápadu výstavu uspořádat a velkého nadšení, kterým dovedla nadchnout ostatní členky Klubu, by se výstava nemohla uskutečnit.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web spravuje Webklient