Výstava poskytovatelů sociálních služeb v Mělníku předčasně skončila, stala se terčem vandalů

Dne 6.11.2018 byla starostou města MVDr. Ctiradem Mikešem otevřena Výstava poskytovatelů sociálních služeb u kašny na náměstí Míru. Cílem výstavy bylo seznámení občanů – pečujících i těch, co péči potřebují – se sociálními službami v Mělníku poskytovanými. A město mělo radost, když si panely našly mnoho čtenářů.

O to nepříjemnější pro je skutečnost, že výstava musela být předčasně ukončena z důvodu poškození 6-ti panelů, které podlehly o tento víkend neznámému vandalovi.

Pokud budete potřebovat informace o sociálních službách poskytovaných ve městě, neváhejte se obrátit na Odbor sociálních věcí a zdravotnictví, úsek terénní sociální práce (sídlí na Městském úřadě Mělník, náměstí Míru čp. 51, 3.patro – výtahem či pěšky druhým schodištěm).

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Mezinárodní kosmická stanice zachycena na Opavsku

V létě, kdy Slunce dosahuje v poledne své nejvyšší polohy, máme jedinečnou šanci vidět Mezinárodní kosmickou stanici (ISS) jak pluje před naším sluncem. Tuto zvláštní událost mohl v sobotu 3. června 2023 pozorovat Petr Horálek, vědec z Fyzikálního ústavu v Opavě. Bylo to v obci Uhlířov u Opavy, kde mohl vidět ISS i spoustu slunečních skvrn.

Proč je Snusim.to první volbou při nákupu nikotinových sáčků a žvýkacích tabáků?

Představte si eshop, který je víc než jen obchodem. Snusim.to je místem, kde se milovníci snusu a nikotinových sáčků shromažďují, sdílejí své zkušenosti a objevují nové produkty. Společnost je známá svou vášní pro své produkty a dlouholetými zkušenostmi v oblasti snusu. Největší prioritou Snusim.to je poskytnout zákazníkům nejlepší zážitek z užívání snusu.

Češi stále více preferují masivní nábytek. Jaké dřevo je nejoblíbenější?

Pokud jste si v poslední době všimli, že v Česku se stále častěji objevuje masivní nábytek, nejste sami. Tento nový trend získává na popularitě a láká stále více lidí nejen svojí robustností, ale hlavně svou kvalitou. Přirozeně výběr správného dřeva je klíčovým faktorem při výrobě tohoto elegantního nábytku a proto se podíváme na to, jaké druhy dřeva jsou momentálně nejoblíbenější. Pokud vás zajímá, jestli jsou vaše preference v souladu s tímto trendem, neváhejte a pokračujte ve čtení!