Search
Close this search box.

Vyškovští policisté zastavovali během uplynulého víkendu hlavně opilé řidiče

Během uplynulého prodlouženého víkendu přistihli policisté na silnicích Vyškovska celkem sedm řidičů, kteří usedli za volant v rozporu se zákonem. Šest z nich bylo pod vlivem alkoholu a jeden pod vlivem marihuany. Jednalo se o samé muže ve věku od jedenadvaceti do šestapadesáti let.

Dvěma proudilo v krvi více než jedno promile alkoholu. Nejvyšší hladinu této návykové látky měl jedenadvacetiletý řidič osobního vozu v obci Bučovice. V sobotu po osmé hodině ranní nadýchal 2,57 promile alkoholu. Stejně starého muže pod vlivem marihuany zastavili v pátek před sedmnáctou hodinou ve Vyškově.

V obci Ježkovice pak v sobotu o půl desáté večer uvízl v síti silničních kontrol osmačtyřicetiletý řidič. On nadýchal půl promile alkoholu a jeho osobní vozidlo nebylo technicky způsobilé k provozu na pozemních komunikacích. Platnost technické kontroly mu totiž skončila v březnu letošního roku. Všem policisté zakázali pokračovat v další jízdě a jejich protiprávním jednáním se budou dále zabývat.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient