Search
Close this search box.

Vyškovští policisté žádají o pomoc při vyšetřování dopravních nehod

VYŠKOV: V průběhu soboty 6. října do nedělního rána někdo naboural rohový rodinný dům v ulici Tržiště ve Vyškově. V neděli ráno se zřejmě snažil vyhnout silniční kontrole v ulici Dědická dosud neznámý řidič osobního automobilu. Policejní hlídka prováděla kontrolu u železničního podjezdu. Asi patnáct minut před osmou hodinou reagoval na tuto situaci jeden z řidičů prudkým strhnutím volantu vpravo na ulici Boženy Němcové. Zde narazil do dopravního značení konec obytné zóny. Dle svědecké výpovědi by se mohlo jednat o Mazdu tmavé barvy, v jejíž registrační značce jsou písmena AX.

SLAVKOV U BRNA: V úterý 9. října asi deset minut před půl patou narazil neznámý řidič nákladního vozidla s přívěsem do kovového oplocení ve Slavkově. K nehodě došlo v ulici Dvůr Rybník č. 380 na panelové cestě vedoucí k firmě Autodoprava Plachetka. Když se šofér stáčel při couvání vpravo, poškodil drátěné oplocení a jeden kovový sloupek.

BUČOVICE: Ve středu 10. října na parkovišti před Penny marketem někdo poškodil Hyundai i 30. K nehodě došlo mezi 8:45 a 9:15.

NESOVICE: Před budovou České pošty v době od 13:30 do 14:55 někdo naboural Peugeot Boxer. Jedná se o vůz České pošty žluté barvy.

Pokud byste mohli přispět k objasnění některé z těchto nehod, kontaktujte nás na tísňové lince 158 nebo na tel.: 725 514 773.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient