Vyškovští policisté žádají o pomoc při vyšetřování dopravních nehod

VYŠKOV: V průběhu soboty 6. října do nedělního rána někdo naboural rohový rodinný dům v ulici Tržiště ve Vyškově. V neděli ráno se zřejmě snažil vyhnout silniční kontrole v ulici Dědická dosud neznámý řidič osobního automobilu. Policejní hlídka prováděla kontrolu u železničního podjezdu. Asi patnáct minut před osmou hodinou reagoval na tuto situaci jeden z řidičů prudkým strhnutím volantu vpravo na ulici Boženy Němcové. Zde narazil do dopravního značení konec obytné zóny. Dle svědecké výpovědi by se mohlo jednat o Mazdu tmavé barvy, v jejíž registrační značce jsou písmena AX.

SLAVKOV U BRNA: V úterý 9. října asi deset minut před půl patou narazil neznámý řidič nákladního vozidla s přívěsem do kovového oplocení ve Slavkově. K nehodě došlo v ulici Dvůr Rybník č. 380 na panelové cestě vedoucí k firmě Autodoprava Plachetka. Když se šofér stáčel při couvání vpravo, poškodil drátěné oplocení a jeden kovový sloupek.

BUČOVICE: Ve středu 10. října na parkovišti před Penny marketem někdo poškodil Hyundai i 30. K nehodě došlo mezi 8:45 a 9:15.

NESOVICE: Před budovou České pošty v době od 13:30 do 14:55 někdo naboural Peugeot Boxer. Jedná se o vůz České pošty žluté barvy.

Pokud byste mohli přispět k objasnění některé z těchto nehod, kontaktujte nás na tísňové lince 158 nebo na tel.: 725 514 773.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak