Vyškovští policisté uspořádali oslavu dne dětí

V pátek 1. června se uskutečnila ve vojenském areálu ve Vyškově-Dědicích již tradiční oslava Dne dětí. Na této akci spolupracuje Policie ČR s Armádou ČR již řadu let a stále ji nechybí hojná návštěvnost. I když vysoké letní teploty odradily k návštěvě některé školky, sešlo se v areálu bezmála patnáct set návštěvníků. Menší, ale i větší děti školou povinné, v některých případech i rodiče a prarodiče se svými ratolestmi procházeli stanoviště, kde mohli shlédnout policejní i vojenskou výbavu a techniku. Čekala na ně spousta her a soutěží. Malí i velcí ocenili velkým potleskem ukázky, které si pro ně připravili policisté na koních z oddělení služební hipologie z Brna a také brněnští psovodi se svými čtyřnohými svěřenci. Na policejním stánku získali ti nejmenší na památku otisk prstu na speciálně vyrobené kartičce.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak