Search
Close this search box.

Vyškovští policisté se zabývají dalšími podvody přes internet

Pračka nabízená za výhodnou cenu na internetových stránkách zaujala ženu z Nesovic. Prostřednictvím těchto stránek si spotřebič počátkem května objednala. Ihned byla vyzvána k platbě a tak poslala více než pět tisíc korun na účet. Očekávaná pračka však nedorazila a paní tedy nezbylo nic jiného, než se obrátit na policii.

Bohužel takovýchto případů přibývá. Při nákupech přes internet buďte obezřetní, ověřujte si internetové obchody a raději neposílejte peníze předem. Využijte například možnost dobírky s kontrolou zboží. Stává se, že lidé ve snaze ušetřit několik stovek či tisícovek korun naletí podvodníkům.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient