Search
Close this search box.

Vyškovští policisté odchytili během víkendu několik zfetovaných řidičů

Dá se říci, že pátek a sobota byly na vyškovských sinicích ve znamení alkoholu nebo drog za volantem. V sobotu neprošli pomyslným sítem vyškovských dopravních policistů dva řidiči. Oba mladí muži kontrolovaní ve Vyškově měli pozitivní test na drogy (jeden marihuana, druhý pervitin). V pátek zastavila policejní patrola řidiče, který projížděl Švábenicemi osmdesátikilometrovou rychlostí. Adrenalin z jízdy mohla podpořit i marihuana, která se projevila v testu. Všichni tito řidiči jsou podezřelí z přestupku, ze kterého se budou zodpovídat před správním orgánem.

Ani alkohol za volantem však o víkendu bohužel nechyběl. V sobotu asi v jednu hodinu po půlnoci zjistila hlídka městské policie alkohol u šoféra fordu. Odborný přístroj ukázal přivolaným policistům více než 1,5 promile alkoholu. Na řidiče s pozitivní dechovou zkouškou nad jedno promile narazili o víkendu i bučovičtí a slavkovští policisté. Tito jsou podezřelí z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient