Vyškovští policisté hledají svědky zářijového střetu automobilu a chodce

V pátek 21. září asi v 11:30 došlo v Rousínově ke střetu vozidla s chodcem. Řidič osobního automobilu při couvání na Sušilově náměstí narazil do staršího muže, který upadl. Sanitka jej pak převezla do nemocnice. Vyškovští policisté v rámci šetření této nehody hledají svědky, kteří kolem procházeli. Zejména pak muže, který spolu s řidičem pomáhal staršímu pánovi.

Volat můžete na linku 158 nebo 974 639 251.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak