Vyškovští policisté hledají svědky dvou dopravních nehod

Vyškovští dopravní policisté žádají veřejnost o pomoc při šetření dvou dopravních nehod. V obou případech šlo o vozidla zaparkované ve Vyškově, které dosud neznámý řidič naboural a z místa ujel. Ve středu 27. června asi v půl šesté večer zaparkoval světle modrou octavii její řidič v Tyršově ulici. Když k automobilu následující den ráno přišel, zjistil, že ho někdo poškodil. Podobný scénář měla nehoda, ke které došlo z pátku na sobotu 7. července. V ulici Revoluční někdo od pátečního večera do sobotního odpoledne naboural bílý volkswagen CC 3CC.

Pokud byste mohli přispět k objasnění některé z těchto nehod, kontaktujte nás na tísňové lince 158 nebo na tel.: 725 514 773.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.