Futsalisté vybojovali v Mohelnici plný počet bodů

V sobotu odpoledne zajížděli futsalisté z Vyškova do Mohelnice. Tentokrát již chtěli přivézt zvenku nějaké body.

Šakalí Hněv Moravská Třebová – Amor Vyškov 5:2 (1:1)

Branky: Ševčík, Sečkář

Vyškovští začali dobře a do vedení je poslal Milan Ševčík v 7. minutě hry. Domácí dokázali do půle vyrovnat zásluhou Marka Matochy. Poločasové skóre odpovídalo vývoji na hřišti. Samozřejmě větší vzrušení přinášely souboje hostů s Vaškem Novotným, ale to ke sportu patří. V druhé části se zápas změnil v divadelní vystoupení sudích. Ti hostům v podstatě vůbec nic nedovolili. Téměř každý střet s protihráčem byl faul. Navíc uznali branku domácích po jasné přihrávce rukou. Faul Na Michala Sečkáře při samostatném úniku na brankáře už písknout museli, ale žlutá karta se hostujícímu týmu zdála málo. Tak se stalo, že hráči více diskutovali s rozhodčími, soupeřem a všemi okolo. Hra se úplně rozpadla, čehož využili domácí a díky zásahům Bednáře v 27. minutě a Lošťáka v 31. minutě odskočili na 3:1. Naději vykřesal Michael Sečkář, který v 37. minutě snížil na 3:2, ale v závěru domácí dvakrát skórovali a tři body si tak ponechali doma.

Futsal Zlín – Amor Vyškov 1:2 (1:1)

Branky: Novák (Sečkář), Fialka (Vlk)

Po hektickém a nervózním zápase čekal na futsality Zlín. Kluci se dokázali neuvěřitelně zklidnit a koncentrovali se jen na hru. Hned ve 2. minutě šli do vedení, když využili přečíslení 3 na 1 a Michael Sečkář předložil nahrávku před branku Lukáši Novákovi a ten zavěsil pod břevno. Poté byly vidět šance na obou stranách. Vyškovské držel Eda Jakubčík v brance. Hosté naopak špatně zakombinovali při přečíslení 3 na 2. V 6. minutě bylo vyrovnáno, kdy se Zapletal obtočil kolem bránícího hráče a trefil se přesně k tyči. V 13. minutě si vyškovští vedení vzali zpět, když Lukáš Novák vybojoval míč, nahrál ho křižně na Adama Vlka a ten sklepl míč pod sebe na Tomáše Fialky a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Dokonalá kombinace vyškovských mladíků. Další velkou šanci měl Milan Ševčík, který se ocitl sám před brankářem, ale nahrávka od Antonína Jakeše byla až příliš do prostoru brankáře a tak Milan neprotlačil míč do sítě. I nadále pokračovala ofenzívní hra a šance měla obě mužstva. Skóre se však už nezměnilo.

Sestava: Mihok, Jakubčík – Tichý, Chubirka, Ševčík, Sečkář, Fialka, Vlk, Jakeš, Novák, Ohanyan

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak