Vyškovští futsalisté překvapivě porazili Brno 5:4

V páteční večer zavítal do vyškovské haly mistr, mistrů Kalábek Brno. Tento neochvějný vládce divize byl v loňské sezóně sesazen z trůnu a v letošní sezóně měl na kontě už tři porážky.

Soupeř přijel v kompletní sestavě, to je nutné podotknout. Ovšem pouze do haly. Na palubovku vyběhl notně okleštěn. Ztráty kanonýra Kaliny, vykartovaného Němce a brankáře Sáry nejdou lehce nahradit. Utkání začalo ve vlažném tempu, z něhož všechny přítomné vyvedl průnikem přes celé hřiště a parádní koncovkou Gevorg Ohanyan. V 5 minutě šli domácí do vedení. Ovšem o minutu později vystřeli Polonec, Tom Barbořák míč vyrazil před sebe a Banongo srovnal. V 8. minutě se rozehrála tyčkohra. Nejprve jí trefil hostující Banongo a o chvíli později Milan Ševčík. Domácí měli více ze hry i více šancí, ale ne a ne trefit síť. Vše se změnilo během krátké doby. Ve 14. a 15. minutě se dostal ke koncovce David Gottvald a dvakráte zacílil přesně a vždy za nahrávku děkoval rodinně Ličkové. Jednou Martinovi a jednou Pepovi. V 19 minutě ztratil Josef Lička míč a Logara šel sám na Toma Barbořáka a nadvakrát ho překonal.

Ve 22. minutě trefil podruhé tyčku Milan Ševčík a následná dorážka Michala Petřeka šla vedle. Ve 27. minutě se svým důrazem prosadil Josef Lička a domácí mužstvo vedlo 4:2. Hra je v této části vyrovnaná a zápas je stále otevřený. Ve 35. minutě skvěle rozehráli roh, když Vadym Chubirka uvolnil Milana Ševčíka a my vedli 5:2. Mohlo být hotovo, ale nebylo. V 36. minutě se sice na zadní tyči zjevil Vadym Chubirka zcela osamocen, ale netrefil. V 37. minutě přišel blikanec jako od Tomáše Řepky. Hosté během chvíle dvakrát udeřili. Nejprve se trefil Logara a o chvíli později po obrovské šanci Josefa Ličky, kterou zachytil brankář jen ramenem i Hodžič. Drama bylo na světě. Nemuselo však být. Dvakrát se v blízkosti brankáře hostů ocitl Jirka Legner, ale vždy chyběl pověstný kousek ke změně skóre. Závěrečný tlak Kalábku vyškovští přežili a k tomu ještě získali nečekané tři body.

Amor Lazor Vyškov – Kalábek Brno 5:4

Branky: 2x Gottvald, J.Lička, Ohanyan,Ševčík. Asistence : M.Lička, J.Lička, Gottvald, Chubirka.
Sestava Vyškova: Barbořák-Gottvald, J.Lička, M.Lička, Legner, Ševčík, Petřek, Ohanyan, Jünger, Chubirka.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient