Search
Close this search box.

Vyškovští dopravní policisté zadrželi několik hříšníků

Během tohoto pracovního týdne narazili vyškovští dopravní policisté hned na několik hříšníků, kteří neměli za volantem co dělat. Valná většina projížděla Vyškovem. Čtyři řidiči měli pozitivní test na drogy. U tří ukázal test přítomnost látky cannabis, která je v marihuaně a u jednoho amfetamin. Tato látka se vyskytuje v pervitinu. Všichni čtyři jsou podezřelí z přestupku, který bude řešit správní orgán. Ovšem dva řidiči, kteří měli pozitivní dechovou zkoušku, měli navíc ještě další hřích.

Evidence na ně prozradily, že mají zákaz řízení motorových vozidel. Jak vidno, ani s tím si hlavu nelámali. Zatímco prvnímu z nich naměřili policisté malou hodnotu promile, řidič kontrolovaný dopravní hlídkou počátkem týdne ve Vyškově nadýchal jedno promile. Je tak podezřelý nejen z trestnému činu maření výkonu úředního rozhodnutí jako první z řidičů, ale i z ohrožení pod vlivem návykové látky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient