Vyškovští dopravní policisté žádají veřejnost o pomoc při objasňování tří nehod

V pátek 1. června někdo ve Vyškově naboural Seat Toledo. Automobil stál od patnácté hodiny do 18:30 v ulici Purkyňova na parkovišti před hřištěm pro rugby. Do seatu narazil řidič nebo řidička pravděpodobně bílého vozidla. Případní svědci události by mohli být i návštěvníci dětského dne, jehož oslavy se konaly právě v těchto prostorách.

V sobotu havaroval v Račicích cyklista. K nehodě došlo asi pět minut po půl sedmé večer. Cyklista jel ve směru od Pístovic na Křtiny, před domem č. p. 128 nezvládl řízení, přejel do protisměru a upadl na vozovku. Muž utrpěl v obličejové části zranění a nebyl schopen dechové zkoušky. Záchranáři ho převezli do nemocnice.

I v neděli došlo ve Vyškově k nehodě, ke které bychom uvítali informace. Někdo naboural na parkovišti před OD Kaufland zaparkovanou Škodu Superb. K nehodě došlo v čase mezi 20:10 a 20:40.

Pokud byste mohli přispět k objasnění některé z těchto nehod, kontaktujte policisty na tísňové lince 158 nebo na tel.: 725 514 773.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.