Search
Close this search box.

Vyškovští dopravní policisté žádají veřejnost o pomoc při objasňování tří nehod

V pátek 1. června někdo ve Vyškově naboural Seat Toledo. Automobil stál od patnácté hodiny do 18:30 v ulici Purkyňova na parkovišti před hřištěm pro rugby. Do seatu narazil řidič nebo řidička pravděpodobně bílého vozidla. Případní svědci události by mohli být i návštěvníci dětského dne, jehož oslavy se konaly právě v těchto prostorách.

V sobotu havaroval v Račicích cyklista. K nehodě došlo asi pět minut po půl sedmé večer. Cyklista jel ve směru od Pístovic na Křtiny, před domem č. p. 128 nezvládl řízení, přejel do protisměru a upadl na vozovku. Muž utrpěl v obličejové části zranění a nebyl schopen dechové zkoušky. Záchranáři ho převezli do nemocnice.

I v neděli došlo ve Vyškově k nehodě, ke které bychom uvítali informace. Někdo naboural na parkovišti před OD Kaufland zaparkovanou Škodu Superb. K nehodě došlo v čase mezi 20:10 a 20:40.

Pokud byste mohli přispět k objasnění některé z těchto nehod, kontaktujte policisty na tísňové lince 158 nebo na tel.: 725 514 773.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient