Vyškovské fotbalové áčko podlehlo Hulínu 2:4

V sobotu 26.května odehráli fotbalisté vyškovského áčka zápas s SK Spartak Hulín. Na zápas se přišlo podívat 83 diváků. I když si v prvním poločase hráči Vyškova dokázali vytvořit spoustu góĺových příležitostí a jednoznačně diktovali tempo, na góly už tak úspěšní nebyli. V půli utkání byl stav nerozhodný 1:1. Druhý poločas již jednoznačně patřil soupeři. Fotbalisté hulínského Spartaku předvedli rychlé přechody do brejkových situací a zvítězili nad Vyškovem rozdílem dvou branek. Výsledek utkání MFK Vyškov s.r.o. – SK Spartak Hulín 2:4 vyškovského trenéra Jana Trousila vůbec nepotěšil.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak