Search
Close this search box.

Výměna části potrubí v chirurgickém pavilonu nemocnice v Litoměřicích proběhla hladce

Byla dokončena výměna části potrubí pro teplou užitkovou vodu a cirkulaci v prvním podzemním podlaží chirurgického pavilonu (G).

„Původní pozinkované potrubí jsme měnili za plastové, a to včetně ventilů. Potrubí jsme posílili o oběhové čerpadlo, aby se teplá voda dostávala do přípraven operačních sálů východní části pavilonu,“ vysvětlil podrobněji vedoucí technicko provozního oddělení Milan Bruncvík, který zároveň zdůraznil, že se v rámci této akce podařilo opravit i část ležatého rozvodu vody na samotných centrálních operačních sálech, k čemuž byla využita jejich plánovaná odstávka.

Celá akce se samozřejmě neobešla bez nutnosti odstavit stoupačky v celé východní části pavilonu G, což mělo dopad i na dodávku vody pro vybraná lůžková oddělení. „Nezaznamenali jsme v souvislosti s tímto krátkým omezením žádné stížnosti ani problémy,“ zhodnotil Bruncvík a zároveň ocenil součinnost a vstřícnost personálu dotčených pracovišť v průběhu prací.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient