Výhru Přibyslavi zpečetil nový člen zastupitelstva

(Aktualizováno před )

Fotbalisté SK Přibyslav po několik prohrách a remízách své fanoušky konečně potěšili, když v přeboru kopané Kraje Vysočina v neděli 28. října na svém, hodně promočeném hřišti porazili celek Dálnice Speřice 2:0.

Utkání mělo dvě kuriozity. Za domácí vůbec poprvé nastoupil dorostenec Tomáš Krečman. Dříve hrát nesměl, protože ještě neměl 16 let. A při své premiéře hned vsítil první gól. S kapitánskou páskou na hřiště vyběhl šestadvacetiletý Jaromír Vopršal, který byl v komunálních volbách zvolen nejmladším členem zastupitelstva města. A také on dal branku. Nádhernou trefou z volného přímého kopu za hranicí velkého vápna výhru zpečetil. Utkání však pro zranění nedohrál, stejně tak z hřiště odkulhala další opora, Miloš Krčál.

Zápas se hrál za studeného deště a vzhledem ke změně času a pětiminutovému prodloužení za ošetřování hráčů skončil téměř za tmy. Přibližně třetinu notně prokřehlého obecenstva tvořili hlasití fanoušci hostujícího mužstva.

Přibyslavská rezerva remizovala v Okrouhlici 2:2 a

Sativa Keřkov si přivezla tři body z Lípy za vítězství 1:2.

Příští víkend podzimní část fotbalových soutěží končí. První mužstvo Přibyslavi zajíždí v sobotu do Bystřice nad Pernštejnem a béčko hostí, rovněž v sobotu, Dolní Město. Naopak Sativa Keřkov hraje až v neděli doma s Jeřišnem.

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz