Výhru Přibyslavi zpečetil nový člen zastupitelstva

Fotbalisté SK Přibyslav po několik prohrách a remízách své fanoušky konečně potěšili, když v přeboru kopané Kraje Vysočina v neděli 28. října na svém, hodně promočeném hřišti porazili celek Dálnice Speřice 2:0.

Utkání mělo dvě kuriozity. Za domácí vůbec poprvé nastoupil dorostenec Tomáš Krečman. Dříve hrát nesměl, protože ještě neměl 16 let. A při své premiéře hned vsítil první gól. S kapitánskou páskou na hřiště vyběhl šestadvacetiletý Jaromír Vopršal, který byl v komunálních volbách zvolen nejmladším členem zastupitelstva města. A také on dal branku. Nádhernou trefou z volného přímého kopu za hranicí velkého vápna výhru zpečetil. Utkání však pro zranění nedohrál, stejně tak z hřiště odkulhala další opora, Miloš Krčál.

Zápas se hrál za studeného deště a vzhledem ke změně času a pětiminutovému prodloužení za ošetřování hráčů skončil téměř za tmy. Přibližně třetinu notně prokřehlého obecenstva tvořili hlasití fanoušci hostujícího mužstva.

Přibyslavská rezerva remizovala v Okrouhlici 2:2 a

Sativa Keřkov si přivezla tři body z Lípy za vítězství 1:2.

Příští víkend podzimní část fotbalových soutěží končí. První mužstvo Přibyslavi zajíždí v sobotu do Bystřice nad Pernštejnem a béčko hostí, rovněž v sobotu, Dolní Město. Naopak Sativa Keřkov hraje až v neděli doma s Jeřišnem.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.