Výhodné nabídky i recepty najdete na Albert.cz

Kam vyrazit na nákup, co koupit a co z toho uvařit? Pořádnou dávku inspirace a informace o aktuálních slevových nabídkách naleznete na jednom místě na stránce Albert.cz. Podívejte se, co všechno zde lze najít a jak to využít ve vlastní prospěch.

Aktuální letáky se slevovými nabídkami

Jaké potraviny a potřeby do domácnosti jsou zrovna v akci a vyplatí se koupit? Toto se nejlépe dozvíte, když se podíváte na Albert aktuální letáky. Najdete zde přehled nejrůznějších výhodných akcí, takže si pořídíte takové potraviny a potřeby, které jsou zrovna cenově nejlepší. Díky sledování slev přitom jde poměrně výrazně ušetřit, což se rozhodně v dnešní době hodí.

Albert magazín a recepty

A kde najít inspiraci, co budete zrovna vařit? S tím pomohou Albert recepty. Ty sází na přehledné zpracování a snadnou přípravu bez zbytečných komplikací. Další tipy, rady a návody můžete najít ve skvělém obsahu, který nabízí Albert magazín. Každé číslo je vždy aktuální k danému ročnímu období, vhodně doplněné o tematické recepty a doporučení.

Využijte rozvoz potravin s možností online nákupu

Že se vám nechce chodit na nákup, nebo prostě nemůžete? Žádný problém, protože si můžete objednat rozvoz a online nákup potravin. Stačí si vybrat, na co zrovna máte chuť, nebo co potřebujete uvařit a je to. Žádné starosti navíc, ale jen počkáte, až vám objednaný nákup dorazí přímo na zadanou adresu. Přesně takhle může být nakupování v Albertu pohodlné.

Vše důležité najdete v aplikaci

A jak to tak bývá, všechny důležité informace, novinky a především slevy najdete v aplikaci. Aplikace Můj Albert je dostupná pro telefony s operačním systém Android a iOS. Stačí si aplikaci nainstalovat, přihlásit se a už můžete sledovat výhodné nabídky a získávat ještě něco navíc. Nemusíte tak řešit žádnou kartičku, ale všechno budete mít přehledně na jednom místě v mobilu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.