Výhodné nabídky i recepty najdete na Albert.cz

Kam vyrazit na nákup, co koupit a co z toho uvařit? Pořádnou dávku inspirace a informace o aktuálních slevových nabídkách naleznete na jednom místě na stránce Albert.cz. Podívejte se, co všechno zde lze najít a jak to využít ve vlastní prospěch.

Aktuální letáky se slevovými nabídkami

Jaké potraviny a potřeby do domácnosti jsou zrovna v akci a vyplatí se koupit? Toto se nejlépe dozvíte, když se podíváte na Albert aktuální letáky. Najdete zde přehled nejrůznějších výhodných akcí, takže si pořídíte takové potraviny a potřeby, které jsou zrovna cenově nejlepší. Díky sledování slev přitom jde poměrně výrazně ušetřit, což se rozhodně v dnešní době hodí.

Albert magazín a recepty

A kde najít inspiraci, co budete zrovna vařit? S tím pomohou Albert recepty. Ty sází na přehledné zpracování a snadnou přípravu bez zbytečných komplikací. Další tipy, rady a návody můžete najít ve skvělém obsahu, který nabízí Albert magazín. Každé číslo je vždy aktuální k danému ročnímu období, vhodně doplněné o tematické recepty a doporučení.

Využijte rozvoz potravin s možností online nákupu

Že se vám nechce chodit na nákup, nebo prostě nemůžete? Žádný problém, protože si můžete objednat rozvoz a online nákup potravin. Stačí si vybrat, na co zrovna máte chuť, nebo co potřebujete uvařit a je to. Žádné starosti navíc, ale jen počkáte, až vám objednaný nákup dorazí přímo na zadanou adresu. Přesně takhle může být nakupování v Albertu pohodlné.

Vše důležité najdete v aplikaci

A jak to tak bývá, všechny důležité informace, novinky a především slevy najdete v aplikaci. Aplikace Můj Albert je dostupná pro telefony s operačním systém Android a iOS. Stačí si aplikaci nainstalovat, přihlásit se a už můžete sledovat výhodné nabídky a získávat ještě něco navíc. Nemusíte tak řešit žádnou kartičku, ale všechno budete mít přehledně na jednom místě v mobilu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.

Jak se rodí pamětní mince? Poodhalte tajemství ražby mincí

Mince provázejí lidstvo již více než dvě tisíciletí. Nástroje používané pro výrobu mincí se za tu dlouhou dobu sice výrazně proměnily, některé věci ale přetrvávají. Ať už jde o klasické oběživo či mince pamětní, stále se jedná o poměrně složitý proces, který v sobě snoubí uměleckou, řemeslnou i čistě technologickou stránku.