Vychytralá podvodnice utekla taxikářce bez placení

Městská policie obdržela telefonické oznámení od řidičky taxislužby, jejíž vozidlo opustila klientka bez zaplacení za dopravu. Tato žena strážníkům po příjezdu sdělila, že její zákaznice, když měla uhradit cenu za jízdu, sdělila, že nemá požadovanou finanční částku při sobě a musí tedy dojít pro peníze do svého bydliště. Řidička souhlasila a žena následně vešla do přilehlého panelového domu. Jelikož se ale tato klientka dlouho nevracela k vozidlu taxislužby, oslovila řidička obyvatele tohoto domu. Ten však podle popisu zákaznici neznal. Když poté prověřil prostory domu, zaregistroval klientku taxislužby ukrytou ve sklepních prostorech. Ta na nic nečekala a z domu utekla přes sousední zahradu. Hlídka následně prověřila celou lokalitu, avšak s negativním výsledkem. Celá událost byla zadokumentována a následně bude postoupena k dořešení přestupkové komisi Městského úřadu v Chrudimi.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.