Search
Close this search box.

Vtipná trička – skvělý dárek pro lidi se smyslem pro humor

Jste veselá kopa a obklopujete se lidmi podobné nátury? Pokud přemýšlíte nad výběrem vhodného dárku pro člověka vaší krevní skupiny, zaměřte se na trička s vtipným potiskem. Může se jednat o hlášky k popukání nebo legrační obrázky. Nabídka je široká a vybere si každý. Navíc ručíme za to, že se při výběru opravdu pobavíte.

Rozjasněte vtipným tričkem den sobě i ostatním

Léto už se pomalu přelívá do podzimu a je čas připravit se na méně slunečních paprsků a s tím související úbytek energie i dobré nálady. Je proto nutné využít každé příležitosti k tomu, abyste rozveselili sami sebe i všechny kolem vás. Skvělou možností je pořízení vtipného trička. Zvedne náladu všude tam, kam jeho hrdý majitel vkročí. Rozesměje v kanceláři, u rodinného oběda, prolomí ledy na party, koncertě nebo při návštěvě pošty. Navíc jde o originální dárek, kterým potěšíte každého vtipálka v okolí. Ale pozor, jde i o skvělý dárek pro nastávající nevěstu nebo ženicha a jejich přátele, takže chystáte-li rozlučku se svobodou, trička s vtipným potiskem by na ní neměla chybět.

Nastávajícím nevěstám bude na rozlučce slušet bílá varianta. Podle nátury budoucí paní můžete zvolit decentní nápis se slovem Nevěsta, případně vymyslet vlastní, osobní popisek. Trička s vtipnými nápisy využijí i ostatní účastnice rozlučky, a je jen na vás, jaká míra legračních nápisů je pro vás přijatelná. Bílé tričko je evergreenem, který se hodí ke všemu, takže ať už vyrážíte do baru, nebo vás čeká poklidný dámský večer s vínem a klábosením, můžete vypadat skvěle. Nevíte, jak vytvořit neodolatelný look díky dámskému tričku s potiskem? Pro ležérní variantu zvolte džíny a tenisky, chcete-li být sexy, natáhněte minisukni nebo kožené kalhoty a lodičky na vysokém podpatku.

Pokud chystáte rozlučku pro muže, volte černé provedení. Pro větší efekt můžete pořídit jedno tričko s nápisem upozorňujícím na to, že si jeho nositel právě užívá poslední svobodnou noc, které obdrží budoucí manžel, a několik dalších triček pro další členy vaší výpravy, na které můžete nechat natisknout nápis tým ženicha nebo jinou vtipnou hlášku.

Vtipná trička jako svatební dar

Hlavním svatebním darem posledních let jsou obálky s finanční hotovostí. Není divu, svatební hostina je opravdu drahou záležitostí, vybavení domácnosti si mladý pár raději vybere sám podle svého vkusu.. Lámete si hlavu, jaký osobní dárek byste mohli k obálce přiložit? Vtipné tričko pro oba novomanžele může být tou nejlepší volbou. Pobaví obdarované i svatební hosty a ženichovi s nevěstou zůstane kromě peněz na nový mixér i hezký a nositelný dárek. Dejte si jen pozor na míru vtipu: zvláště pokud jednoho z manželů neznáte moc dobře, vyvarujte se vtípků, které by je mohly popudit nebo urazit.

Vyberte si ze široké nabídky… nebo si vytvořte vlastní návrh

Chcete vybrat vtipné tričko také pro partnera nebo partnerku, kamaráda, batole nebo potomka v pubertě? Není problém, v nabídce je nepřeberné množství potisků i variant. Vtipná trička mohou odkazovat na povolání, koníčky, životní roli (maminka, tatínek, dědeček, teta atd.), najdete ale i trička s obrázky všeho druhu.

A pokud si z nabídky nevyberete, nabízí se možnost vlastního potisku: vámi vymyšlený text, hlášku z filmu nebo obrázek si můžete nechat vytisknout na tričko, mikinu, či dokonce miniaturní a roztomilé dětské body. 

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient