Search
Close this search box.

Vstupné na play-out bude zlevněné

V neděli 4.3. skončí základní část Tipsport extraligy ledního hokeje, o dva dny později začnou zápasy skupiny play-out. Jisté je, že ve skupině o vyhnutí se baráži bude HC Dukla Jihlava a HC Verva Litvínov, které doplní dva celky z čtveřice Mladá Boleslav, Chomutov, Sparta a Zlín. Dukla odehraje v play-out tři domácí zápasy a vedení klubu snížilo cenu vstupenek. Balíček na tři zápasy na sezení bude za 300 Kč, na stání za 240 Kč. Jednotlivé vstupné na jeden zápas činí 120 Kč/sezení (dospělí i dítě), na stání pak 100 Kč/dospělí a 10 Kč/dítě. Majitelům permanentek budou jejich místa rezervována do úterý 6. března 2018. Balíčky je možné koupit na Infocentru HZS, jednotlivé vstupenky půjdou do prodeje na Infocentru, automatické pokladně a Ticketportalu.

 

Ceny vstupenek na play-out 2018

Balíček vstupenek na 3 domácí zápasy:

Sezení: 300 Kč (tzn. 100 Kč na zápas), stejná cena pro dospělé i děti
Stání dospělí: 240 Kč (tzn. 80 Kč na zápas)
Stání děti: 30 Kč (tzn. 10 Kč na zápas)

Jednorázové vstupné:

Sezení: 120 Kč, stejná cena pro dospělé i děti
Stání dospělí: 100 Kč
Stání děti: 10 Kč

Místa pro permanentkáře:

Permanentní vstupenky na základní část pro zápasy play-out neplatí. Držitelům permanentkách vstupenek budou místa rezervována do úterý 6. března 2018. Pokud si permanentkáři nekoupí na svá místa ze základní části balíček, budou jejich místa nabídnuta do volného prodeje. Naopak v platnosti zůstávají permanentky: VIP, Partner, Press.

Koupě vstupenek:

Balíčky na play-out je možné koupit pouze na Infocentru Horáckého zimního stadionu (velká bílá budova na světelné křižovatce proti Sokolovně).

Jednotlivé vstupenky se dají pořídit na Infocentru Horáckého zimního stadionu, na automatické pokladně před Infocentrem a na Ticketportalu. O přesném termínu spuštění prodeje vstupenek na Ticketportalu bude klub informovat, jelikož ještě není znám přesný rozpis utkání Dukly v play-out 2015.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient