Vstup do sezóny se juniorům z Lucernu vydařil

V sobotu 6.10. se v domácí hale představili junioři T.B.C. LUCERN Králův Dvůr. Tým se po loňském sestupu z vyšší soutěže lehce obměnil, z několika hráčů už se stali hráči mužské kategorie, a naopak někteří dospěli do ročníků dorosteneckých, kteří už mohou za juniory nastupovat. Navíc se ze Sparty Praha vrátil gólman Martin Křeček a z pražského Tatranu útočník Matěj Fajt. V prvním utkání si T.B.C. s přehledem poradilo s příbramským Palermem. Druhý zápas dne proti Sokolu Rudná byl daleko vyrovnanější, nakonec ale přeci jen přineslo tři body za vítězství žlutomodrým barvám.

PALERMO PŘÍBRAM – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 3:9 (0:3, 1:2, 2:4)
branky T.B.C.: 03:45 Matěj Fajt (Tomáš Balej), 08:19 Adam Lešuk (Martin Eliáš), 09:47 Matěj Fajt (Pavel Paulát), 12:47 Pavel Paulát (Roman Major), 18:41 Pavel Paulát (Roman Major), 29:24 Oliver Mahr (Pavel Paulát), 30:45 Adam Lešuk (Matěj Fajt), 30:51 Matěj Fajt, 32:09 Martin Eliáš (Filip Kračmer)
vyloučení: 1:1 využití: 0:0

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr – Sokol Rudná 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
branky T.B.C.: 09:49 Oliver Mahr (Pavel Paulát), 19:33 Matěj Fajt (David Sochor), 33:08 Matěj Fajt (Martin Eliáš), 35:24 Adam Lešuk (Martin Eliáš)
vyloučení: 0:2 využití: 0:0

Komentář trenéra Dušana Tóta: „Vstup do sezóny se nám bodově vydařil. Dva vyhrané zápasy znamenaly šest bodů. Herní projev zase až natolik vydařený nebyl. Špatná rozehrávka z naší obrany a spousty nepřesných přihrávek nám v obou zápasech přineslo spoustu horkých chvil. Potřeba je zapracovat i na lepší koncovce a dravosti před bránou soupeře. Myslím si, že tým v této sestavě složený z juniorů a dorostenců má velký potenciál vyhrát tuto soutěž. Jinak děkuji klukům, že se nám na domácí půdě podařilo urvat plný počet bodů. Doufám, že v této sestavě budeme jezdit na všechny turnaje a nebude se opakovat loňska sezóna kdy nás jezdilo sedm nebo osm hráčů.“

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.