Search
Close this search box.

Vsetínští policisté zastavili tři opilé řidiče během jednoho dne

Policisté během neděle zjistili tři řidiče pod vlivem alkoholu. Nejvyšší hodnota přesáhla dvě promile. V jednom případě řidič způsobil dopravní nehodu.

V neděli po čtvrté hodině ráno řešili dopravní policisté poškození zaparkovaných vozidel. K poškození došlo ve Vsetíně místní části Luh a nabourána byla auta Volkswagen Passat a Caddy a Škoda Octavia. Poškodilo je vozidlo Škoda Felicia, které řídil pětatřicetiletý muž ze Vsetína. Ten po nehodě nadýchal 0,8 promile. Při nehodě utrpěl lehké zranění, které si vyžádalo převoz do nemocnice. Celková škoda na vozidlech činí sto sedmdesát tisíc korun.

Nebyl to jediný případ, kdy v neděli usedl za volant řidič ovlivněný alkoholem. Po desáté dopoledne kontrolovali policisté na hlavním tahu obcí Leskovec vozidlo Škoda Octavia. Za volantem seděl osmatřicetiletý muž ze Vsetínska. Policisté provedli u muže dechovou zkoušku. Přístroj naměřil 1,8 promile.

Nejvyšší hodnotu v neděli naměřili policisté u devětadvacetiletého muže z Karolinky. Ten byl kontrolován v obci Nový Hrozenkov s vozidlem Hyundai před sedmou večer. V jeho případě ukázal přístroj na hodnotu 2,07 promile.

V obou posledních případech policisté zadrželi řidičům řidičské průkazy a zakázali jim další jízdu. Zahájili také úkony trestního řízení pro trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky. Řidič Škody Octavia si už dnes převzal sdělení podezření z tohoto trestného činu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient