Vsetínská policie pátrá po pohřešovaném muži

RYŠAVÝ PETR
pohřešovaný muž
Datum narození 30.8.1975
Pátrání vyhlášeno 10.8.2018
Bydliště – okres ZLÍN
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 178 cm
Zdánlivé stáří 42 let

Popis osoby
POSTAVA střední
BARVA VLASŮ hnědé
TVAR VLASŮ rovné
BARVA VOUSŮ hnědé TVAR VOUSŮ hladké STŘIH VOUSŮ strniště
BARVA OČÍ modrá

Policie prosí veřejnost o pomoc při pátrání po dvaačtyřicetiletém muži ze Zlína. Muž odjel z domu ve čtvrtek 9. 8. 2018 ve 14.00 hodin s tím, že jede na Mladcovou, tam ale nedorazil. Manželka se mu od 17.00 hodin již nedovolala.

Hledaný muž je vysoký 178 cm, silnější postavy, má krátké hnědé vlasy. Na sobě měl bílé tričko se světle modrým nápisem, barevné plátěné kostkované šortky s kombinací barev: bílá, zelená, modrá, a černé nazouvací gumové boty. Měl by u sebe mít černý batoh a veškeré osobní doklady a doklady od vozidla, kterým odjel. Jedná se o osobní vozidlo Citroen C4 Picasso barvy fialová metalíza.

Podle dosavadních zjištění by se muž mohl pohybovat na Kroměřížsku nebo na Vsetínsku.

Pokud muže nebo jeho automobil spatříte, volejte, prosím, na linku tísňového volání policie – 158 nebo přímo kriminalistům na telefonní číslo 974 666 338.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.