VPS Novabrik Polička slaví jednu z nejlepších sezon ve své historii

Družstvo sálového fotbalu VPS Novabrik Polička prožilo v tomto roce jednu z nejlepších sezón ve své historii. Úspěšnému týmu poblahopřál i starosta města Jaroslav Martinů s místostarostou Bc. Antonínem Kadlecem v pátek 8. června na společném setkání.

„Po několikaleté odmlce se nám podařilo získat opět mistrovský titul v celostátní lize sálového fotbalu.V lázeňském městě Luhačovice jsme nejprve v semifinále přehráli favorita soutěže Chemcomex Praha a v dramatickém finále udolali až po penaltovém rozstřelu tým Sparty Praha, komentuje František Švec,“ trenér poličského týmu.

„V polovině května jsme společně s mužstvem Chemcomexu reprezentovali Českou republiku v Lize Mistrů pořádanou tentokrát v našem hlavním městě. V hale pražské Slávie se nám podařilo navázat na naše loňské úspěšné vystoupení v italském Riminy a obhájit bronzové medaile v této prestižní soutěži. Stejně jako v minulém ročníku se nám nepodařilo postoupit do finále přes ruský celek, tentokrát bylo nad naše síly družstvo Volga Saratov. I přes prohru byl náš výkon velice solidní a s obhájcem trofeje jsme sehráli vyrovnanou partii, která jen potvrdila, že naše mužstvo již patří do širší evropské špičky. Musím touto cestou poděkovat všem hráčům a realizačnímu týmu za příkladnou reprezentaci našeho oddílu a města. Velké díky také patří všem našim sponzorům, partnerům, fanouškům a městu Polička za podporu, které si nesmírně vážíme,“ uvádí trenér.

Poličku reprezentovali: Ondra Slaný, Jaroslav Dittrich st., Roman Netolický, Jiří Mužík, Tomáš Jílek, Tomáš Švec, Tomáš Poul, Miroslav Vondra, Miroslav Kovář ml., Jaroslav Dittrich ml., Petr Navrátil, Miroslav Stejskal, Miroslav Kovář st., František Švec.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient