Vondráčková přeje Plekancovi hodně štěstí v novém vztahu. Avšak stále cítí zradu

(Aktualizováno před )

Už za pět týdnů začne nový ročník zámořské NHL. Hráči v tuto chvíli nabírají fyzičku, aby následně zvládli porci více jak osmdesáti zápasu v sezoně. Avšak nejenom fyzická připravenost, ale i psychická pohoda je důležitá pro podání stoprocentních výkonů.

Do psychické pohody pro jednu z posledních sezon kariéry by se rád dostal i český hokejista Tomáš Plekanec. V poslední době jí však mnoho nemá, kvůli definitivnímu rozchodu s manželkou Lucií Vondráčkovou a následně oznámením nového vztahu s tenistkou Lucií Šafářovou.
Před týdnem jsme vám v Magazínu Domácích novin uveřejnili vyjádření právě Tomáše Plekance, nyní dáme prostor i Lucii Vondráčkové.
Ale začněme úplně od začátku. Pro většinu to lidí bylo jistě překvapení, když Plekanec s Vondráčkovou oznámili, že mají vztah. Mimochodem seznámili se v létě 2010 na akci Jágr Teamu. Už za půl roku oznámili zásnuby, a za dalších šest měsíců už byla svatba. Rok poté se jim narodil syn Matyáš a o tři roky později (2015) další synátor Adam. Lidé vnímali jejih vztah jako idylický, a proto bylo pro veřejnost ukončení jejich vztahu větší šok než to, že se dali dohromady.
6. srpna uveřejnil Plekanec na svém facebooku oznámení, že jeho vztah s manželkou už nebude nadále pokračovat. Jeho choť den na to dala na svůj facebook svatební fotku s textem: “Láska se ptá přátelství: “Proč jsi na světě, když existuji já? Protože ty pácháš bolesti a rány, ale já je hojím.”
A i v dalších dnech Vondráčková v médiích dává najevo, jak je zaskočena tím, že její vztah s manželem tak skončil, zatímco Plekanec ve svých vyjádřeních vždy píše o tom, že k ukončení vztahu došlo po vzájemné domluvě a jejich manželství nefungovalo už několik měsíců a každý už si žil po svém. A hlavně hráč Montrealu Canadiens dává najevo, že nechápe Lucčino překvapení. “Na definitivním rozchodu jsme se dohodli společně, bez emocí, pár dní předtím, než jsem to oznámil na Facebooku. Těžko tím tak mohla být překvapena nebo zaskočena, jak se vyjádřila ve svých televizních rozhovorech. Sama přišla s návrhem na konec našeho vztahu už zhruba před rokem,” uvedl Plekanec na svém facebooku.
Vondráčková ale reagovala ještě v ten samý den, také na sociálních sítích: “Byla jsem obviněna osobou, která je mi nejdražší, ze lhaní….Osočování z nepravdy nemohu přejít jen tak….Mám teď dojem, že jsem celé ty dva poslední roky žila v jedné domácnosti jen s dvojníkem. Pravda je taková, že jsme do letošního června žili jako rodina, se vším všudy….Chápu, že láska může skončit….Tomášovi i jeho teď už přiznané lásce přeji vše dobré v jejich životě i sportovních kariérách.”
Vypadá to, že Plekanec by mohl mít pro sezonu přece jenom psychickou pohodu, i díky nové lásce, které už fandí v hledišti na US Open. Pro Lucii Vondráčkovou však nezačínají zrovna hezké měsíce…
Zítra dáme v Magazínu Domácích novin prostor i třetímu z milostného trojúhelníku, Lucii Šafářové.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz