Volejbalový víkend ve Velvarech patřil týmům z Odolené Vody a Dobříše

Ve dnech 14. a 15. dubna se ve velvarské městské Sokolovně uskutečnilo třetí pokračování volejbalového turnaje Velvarský Out. Sobotní soupeření bývalých výkonnostních hráčů ovládli stejně jako v historicky prvním ročníku hráči Odolené Vody před litvínovsko-pražským týmem Kde jsou mé tolary. Domácí Velvary obsadily třetí příčku. Celý turnaj byl extrémně vyrovnaný, většina zápasů se rozhodovala v napínavých koncovkách. Na hřišti se ukázala řada bývalých extraligových volejbalistů.

V nedělním klání pro širokou veřejnost uspěli nejlépe hosté z Dobříše, kteří neztratili ani set a zkompletovali zlatý hattrick. Druhé místo obsadil tým ZŠ Velvary, třetí příčka patřila bojovnému družstvu Jiu-Jitsu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.