Volejbalový tým hasičů Plzeňského kraje získal třetí místo

Družstvo HZS Plzeňského kraje se 12. – 13.11. zúčastnilo přeboru HZS ČR ve volejbale, který se konal ve sportovním centru v Nymburku.

V základní skupině tým HZS Plzeňského kraje porazil tým generálního ředitelství HZS a tým HZS Pardubice, ale podlehl Jižní Moravě a skončil jako druhý, ale v boji o postup do semifinále (postupovali vždy dva týmy ze 4 skupin) jsme porazil vítěze jiné skupiny – HZS Liberec a postoupil mezi 4 nejlepší. V semifinále „plzenští“ podlehli Ostravě v tiebreaku a čekal je boj o 3. místo, nečekaně s Jihočechy, kteří dlouhá léta kralují volejbalu, ale v semifinále podlehli Praze. Jihočechy tým HZS Plzeňského kraje dosud nikdy neporazil, až letos. První set naši prohráli, ale druhý a tiebreak vyhráli a slaví díky tomu 3 místo. Tým HZS Plzeňského kraje nastoupil v sestavě: Martin Roháč, Jiří Ulč, Miroslav Veruňek, Jan Piškule a Petr Kuryluk – všichni z územního odboru Plzeň a Luboš Kasl z územního odboru Tachov.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak