Search
Close this search box.

Volejbalový tým hasičů Plzeňského kraje získal třetí místo

Družstvo HZS Plzeňského kraje se 12. – 13.11. zúčastnilo přeboru HZS ČR ve volejbale, který se konal ve sportovním centru v Nymburku.

V základní skupině tým HZS Plzeňského kraje porazil tým generálního ředitelství HZS a tým HZS Pardubice, ale podlehl Jižní Moravě a skončil jako druhý, ale v boji o postup do semifinále (postupovali vždy dva týmy ze 4 skupin) jsme porazil vítěze jiné skupiny – HZS Liberec a postoupil mezi 4 nejlepší. V semifinále „plzenští“ podlehli Ostravě v tiebreaku a čekal je boj o 3. místo, nečekaně s Jihočechy, kteří dlouhá léta kralují volejbalu, ale v semifinále podlehli Praze. Jihočechy tým HZS Plzeňského kraje dosud nikdy neporazil, až letos. První set naši prohráli, ale druhý a tiebreak vyhráli a slaví díky tomu 3 místo. Tým HZS Plzeňského kraje nastoupil v sestavě: Martin Roháč, Jiří Ulč, Miroslav Veruňek, Jan Piškule a Petr Kuryluk – všichni z územního odboru Plzeň a Luboš Kasl z územního odboru Tachov.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient