Search
Close this search box.

Volejbalisté Jihostroje přivezli z Ostravy plný počet bodů

Před kamerami České televize hráči VK Jihostroj nezaváhali a dovezli z Ostravy plný počet bodů. Hráčem utkání byl vyhlášen Peter Ondrovič.

Ze začátku utkání se hráči Jihostroje nemohli trefit do servisu a díky častým chybám umožnili domácímu týmu se ujmout vedení. To však netrvalo dlouho a do koncovky úvodní sady vstoupili hosté již s bodovým náskokem a dotáhli první set do vítězného konce.

I druhý set začal vyrovnaně. Hráči Jihostroje ale vypadli z rytmu a domácí se ujali výrazného vedení 20:13. Trenér Jihočechů René Dvořák vystřídal většinu sestavy, ale ani nováčci na hřišti nedokázali stav utkání obrátit a zápas se tak vyrovnal na 1:1 na sety.

Jihočeši se výrazně zlepšili na příjmu a začátkem třetího setu doslova trhali obranu hostů. Utekli domácím až na rozdíl deseti bodů na stav 16:6. Výrazné vedení udrželi až do konce setu a deklasovali domácí 25:12.

I poslední sada se nesla v podobném duchu jako první dvě. Týmy se přetahovaly o každý míč v podstatě až do koncovky. Tam hosté trochu více zabrali a drželi si průběžně tříbodový náskok, který již nepustili. Jihostroj získal v Ostravě tři body.

VK Ostrava – VK Jihostroj České Budějovice 1:3 (-22, 17, -12, -20)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient