Search
Close this search box.

Voják si smrtelné zranění způsobil sám

Jak už jsme vás minulý týden informovali, ve Vojenské akademii ve Vyškově došlo ve čtvrtek ke střelnému zranění jednoho z vojáků. Druhý den postřelený 26 letý voják v brněnské fakultní nemocnici zemřel.
Dnes Vojenská policie oznámila, že si voják střelné zranění způsobil sám. „Doposud nashromážděné indicie nenasvědčují tomu, že by došlo k zavinění druhou osobou,“ informovala v pondělí mluvčí Vojenské policie Nikola Hájková.
Nyní se bude vyšetřovat, zda si tento příslušník zabezpečovací jednotky zranění způsobil úmyslně či šlo o nešťastnou náhodu. „Nic bližšího zatím říct nemůžeme,“ podotkla Hájková. Dodala však, že se Vojenská policie bude snažit tento případ co nejdříve uzavřít.
Ke smrtelnému zranění došlo ve Vyškově i vloni, kdy při manipulaci s granátem zemřel třiačtyřicetiletý nadporučík Vojenské policie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient