Vodní ulice ve Zlíně bude několik dní trápit řidiče. Ve finále ale prokoukne

Četné výtluky a praskliny. Tak aktuálně vypadá ulice Vodní. V následujících několika dnech ji tak čeká větší oprava. „Stavební práce je nezbytné provést co nejdříve. Zimní podmínky by přivodily havarijní stav komunikace,“ vysvětlil Jakub Černoch z Technických služeb Zlín, které opravy poškozených úseků provádí.

Vzhledem k tomu, že Vodní ulice je velmi frekventovaná, nelze se vyhnout problémům s plynulostí dopravy. „Částečně se pokusíme řidičům ulevit tím, že práce zahájíme vždy až po opadnutí ranní špičky. Následně budeme pracovat do podvečerních hodin. Opravy rozdělíme do kratších úseků tak, aby nebyla blokována celá ulice. Řidiče prosíme o trpělivost, opravy jsou opravdu nutné,“ dodává Jakub Černoch.

Práce bohužel není možné provádět v noci. Nejen kvůli hluku při řezání a frézování povrchu, ale také kvůli nedostupnosti asfaltové směsi v nočních hodinách. Opravy potrvají až do příštího týdne.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Mezinárodní kosmická stanice zachycena na Opavsku

V létě, kdy Slunce dosahuje v poledne své nejvyšší polohy, máme jedinečnou šanci vidět Mezinárodní kosmickou stanici (ISS) jak pluje před naším sluncem. Tuto zvláštní událost mohl v sobotu 3. června 2023 pozorovat Petr Horálek, vědec z Fyzikálního ústavu v Opavě. Bylo to v obci Uhlířov u Opavy, kde mohl vidět ISS i spoustu slunečních skvrn.

Proč je Snusim.to první volbou při nákupu nikotinových sáčků a žvýkacích tabáků?

Představte si eshop, který je víc než jen obchodem. Snusim.to je místem, kde se milovníci snusu a nikotinových sáčků shromažďují, sdílejí své zkušenosti a objevují nové produkty. Společnost je známá svou vášní pro své produkty a dlouholetými zkušenostmi v oblasti snusu. Největší prioritou Snusim.to je poskytnout zákazníkům nejlepší zážitek z užívání snusu.

Češi stále více preferují masivní nábytek. Jaké dřevo je nejoblíbenější?

Pokud jste si v poslední době všimli, že v Česku se stále častěji objevuje masivní nábytek, nejste sami. Tento nový trend získává na popularitě a láká stále více lidí nejen svojí robustností, ale hlavně svou kvalitou. Přirozeně výběr správného dřeva je klíčovým faktorem při výrobě tohoto elegantního nábytku a proto se podíváme na to, jaké druhy dřeva jsou momentálně nejoblíbenější. Pokud vás zajímá, jestli jsou vaše preference v souladu s tímto trendem, neváhejte a pokračujte ve čtení!