Search
Close this search box.

Vloupal se do vozidel a skončil ve vazbě

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání 23letého muže ze Sokolovska, kterého obvinili ze spáchání pokračujících přečinů Krádež a Poškození cizí věci a přečinu Neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Obviněný muž měl během tří dnů na konci srpna v Sokolově na parkovištích u místních obchodních domů vniknout do pěti zaparkovaných vozidel, která prohledal a odcizil z nich například osobní doklady s platební kartou. Při vniknutí do vozidel měl u některých poškodit zámky, u jiných zase vytrhnout dvířka přihrádky, poškodit mechanismus zamykání víčka nádrže u nádrže nebo lak vozidel. V jednom z vozidel dokonce usnul a probudil ho až příjezd policejní hlídky, která jej následně zajistila.

Celkem svým jednáním způsobil škodu ve výši téměř 60 000 Kč.

Policejní komisař podal podnět státnímu zástupci k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který jej akceptoval. Soudce dnes na muže uvalil vazbu a policisté ho eskortovali do věznice.

V případě prokázání viny může být muž u soudu potrestán odnětím svobody až na tři roky, neboť byl v posledních třech letech za stejný trestný čin odsouzen.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient