Search
Close this search box.

Vlašimští na královédvorském trávníku zazářili a vezou domů výhru

Druhé kolo tuzemského fotbalového poháru zavedlo fotbalisty z Vlašimi na půdu divizního Dvora Králové nad Labem. Středočeský celek zvítězil 2:0 a bez komplikací dokráčel k postupu do třetího kola Mol Cupu.

Vlašim od úvodního hvizdu byla v utkání dominantním týmem. Na těžkém terénu se však domácí snažili ze všech sil soupeři znepříjemnit cestu za postupem, ale Vlašim dokázala s obranou Dvora Králové poradit, když se 32. minutě utkání trefil Jan Pavlík. Po vstřelené brance bylo jasné, že se bude měnit výše skóre. Hosté měli několik dalších šancí, ale využít dokázali již pouze jedinou, a to po hodině hry, kdy se trefil Petr Plachý – 0:2. Blaničtí rytíři si tak pohodlně zajistili postup do další fáze domácího poháru.

„Zápas jsme měli plně pod kontrolou a v podstatě se řešila jen výše skóre. Nakonec jsme vyhráli 2:0 i přes další šance. Ovšem takové zápasy nejsou vůbec jednoduché. Soupeř nám nechtěl nechat nic zadarmo a snažil se nám postup co nejvíce znepříjemnit,“ hodnotil krátce utkání poháru Miloslav Brožek.

FK Dvůr Králové nad Labem – FC Sellier & Bellot Vlašim 0:2 (0:1)

Branky: 32. Pavlík, 60. Plachý.
Sestava Vlašimi: Beník – Pavlík, Plechatý, Štochl, Túlio – Plachý (82 Kadlec), Skopec, Blecha, Ivanko-Macej (70. Mizerák) – Fotr (70. Dao) Selemani.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient