Search
Close this search box.

Vítkovice vyhodily trenéra. Debakl 1:9 Jakub Petr neustál

Kádr Vítkovic při všem respektu k ostravskému mančaftu nepatří do horní části extralgové tabulky. Avšak aby vítkovičtí hokejisté prohráli 1:9 na ledě též „slabých“ Karlových Var, to už je pro vedení ostravského klubu trochu moc. A vítkovičtí představitelé ihned zareagovali, hlavní trenér Jakub Petr a asistent Pavel Trnka byli odvoláni. Navíc hráči dostanou za špatný výkon pokuty.

„Hluboce se omlouvám všem vítkovickým příznivcům. Hráči za výkon obdrží trest v podobě interní klubové pokuty. Trenérskou otázku momentálně velmi aktivně řeším. V každém případě bude v Hradci Králové vést tým nová trenérská dvojice a je jen otázkou, zda se bude jednat o nové duo, které by bylo v případě potřeby připraveno převzít tým od následujícího úterý, nebo zda to bude přechodná dvojice z rezerv klubu jen pro toto nedělní utkání,“ znělo oficiální prohlášení majitele Vítkovic Aleše Pavlíka.

Dlouho to netrvalo a tým už ví, kdo ho povede v zítřejším zápase. „S ohledem na fakt, že tým zůstává v Čechách a po sobotním dopoledním tréninku v Karlových Varech zamíří do Hradce Králové, povede jej v posledním utkání před prosincovou reprezentační přestávkou dočasné trenérské duo Mojmír Trličík – Rostislav Klesla,“ stálo v oficiálním prohlášení klubu po odvolání dosavadních trenérů.

Trličík nyní působí ve Vítkovicích jako šéftrenérem akademie. Z pozice hlavního kouče už v minulosti Vítkovice vedl. Klesla ve Vítkovicích poslední dvě sezony pomáhá s individuálním rozvojem mladých hráčů, trenérské zkušenosti teprve nabírá. Jako hráč má však velké zkušenosti z NHL, kde odehrál bezmála 700 utkání.

Vítkovice mají aktuálně náskok šesti bodů před posledními Pardubicemi, které ale odehrály o dva zápasy méně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient