Search
Close this search box.

Vinohradští florbalisté nevyzráli na Ostravou a padli 2:9

Vinohradům se zápas 3. kola Tipsport Superligy nevydařil. Sokolové na domácí půdě padli s ostravským FBC 2:9. Soupeři vyšel vstup do utkání a následně navyšoval skóre. Za SKV dokázali výsledek zkorigovat pouze Linhart se Skřivánkem.

Vinohradští nenávazali na páteční střetnutí s Libercem a úvod zápasu se jim nevydařil. V osmé minutě otevřel skóre Daniš, o několik vteřin později zvyšoval na 2:0 pro Ostravu Sládek a stejný hráč pak asistoval u třetího gólu hostů, který vstřelil Šindler.

S chutí hrající Michal Sládek následně načal gólový účet druhé části. Až za stavu 0:4 se prvně prosadili také sokolové. Po dobré přihrávce Ondřeje Stuchlíka skóroval Linhart. Ostrava vedla po dvou třetinách 5:1.

Ve třetí části se podařilo zkorigovat výsledek domácímu střelci Skřivánkovi, jenže Ostrava vsítila další čtyři góly a vyhrála 9:2. Michal Sládek zkompletoval hattrick a k tomu přidal tři gólové nahrávky. Sokolům k dalším trefám nepomohla ani dlouhá hra v šesti bez brankáře.

Další superligový duel čeká Vinohrady za týden na hřišti brněnských Bulldogs. Zápas se hraje v neděli od 17 hodin v městské sportovní hale ve Vodově ulici.

TJ SKV – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:9 (0:3, 1:2, 1:4)

Branky a nahrávky: 31. Linhart (O. Stuchlík), 51. Skřivanek (Linhart) – 8. Daniš (Sládek), 9. Sládek (Šindler), 14. Šindler (Sládek), 21. Sládek (Daniš), 35. Juhaňák (Eichner), 51. Bauer (Daniš), 58. Hrabal (Bauer), 60. Čonka-Skyba (Sládek), 60. Sládek. Rozhodčí: Sýkora, Tkáč. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:2. Diváci: 100.
Sestava SKV: Dejmal – O. Stuchlík (C), Hanák, Houra, Kachnič, Lanc, Suchý – Linhart, Z. Stuchlík, Skřivánek – Vnuk, Hartman, D. Záň – Harnesk, J. Záň, Entlicher – Beran, Rychetník. Trenér: Michal Pazdera.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient