Search
Close this search box.

Viktorka začne novou sezonu na Dukle

Dnes proběhl los FORTUNA:LIGY ročníku 2018/2019. Liga se poprvé bude hrát v novém formátu, po 30 kolech bude následovat nadstavbová část. Viktorku čeká první ostrý zápas na hřišti pražské Dukly, o týden později přivítá doma Slovan Liberec.

Tam, kde minulou sezonu zakončil vítězstvím 5:1, začne tým trenéra Pavla Vrby tu nadcházející. Viktoriáni v úvodním kole sezony 2018/2019 pojedou na hřiště Dukly Praha, zápas se bude hrát v rozmezí termínů 20. až 23. července. První domácí zápas čeká Viktorii v období 27. až 30. července proti Slovanu Liberec.

Divácky atraktivní souboje s pražskými „S“ jsou vylosovány následovně. Se Slavií dojde na první měření sil v 7. kole (31. srpen až 3. září) v Edenu, proti Spartě nastoupí Viktoria v 10. kole v období 28. září až 1. října doma v Doosan Areně.

S nováčkem z Opavy se Plzeňští poměří v osmém kole mezi 14. až 17. září na domácí půdě, Příbram pak dorazí v 15. kole v období 9. až 12. listopadu. Podzimní část se bude hrát až do 19. kola, které proběhne mezi 14. a 17. prosincem, kdy Viktoria přivítá v domácím prostředí Karvinou. Jarní část začne mezi 8. a 11. únorem 2019 soubojem v Mladé Boleslavi.

Pražská Slavia dorazí do Plzně v rámci 21. kola v období 15. a 18. února, ve 24. kole pak čeká Viktorii další z řady atraktivních soubojů na půdě Sparty Praha (8. až 11. března). Základní část ligy uzavře domácí souboj s Duklou Praha (26. až 29. dubna), o víkend později započne nadstavbová část.

„Pro novou sezonu jsou určeny čtyři hrací dny pro každé kolo, tedy od pátku do pondělí. Jakmile se dozvíme přesný termín a čas výkopu pro zápasy Viktorky, ihned budeme naše fanoušky informovat prostřednictvím všech komunikačních kanálů klubu,“ informuje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient