Víkendová výstava psů v Mladé Boleslavi přinese dopravní problémy

O víkendu 14. a 15. července se v kynologickém areálu na Krásné louce koná tradiční Česká národní výstava psů, kterou pořádá sdružení Interdog Bohemia. Pořadatelé upozorňují vystavovatele a návštěvníky, že ulice Ptácká je ve směru od hradu uzavřena. Příjezd na výstaviště je možný pouze ze směru od České Lípy a z centra. Z D10 použijte sjezd 46 směr Česká Lípa a dále bude cesta značena. Z centra je možné přijet také Jaselskou ulicí, naopak Laurinova je v blízkosti Ptácké ulice uzavřena.

Tato úžasně členitá a zajímavá podívaná přináší každoročně i dopravní komplikace především při sobotním nájezdu většiny majitelů psů se svými vozy na vyhrazené parkování u areálu. Nyní je navíc potřeba počítat s tím, že vzhledem k okolním uzavírkám je prostor na Ptácké v blízkosti křížení se železniční tratí více omezen a řidiči musí dávat při pohybu v této lokalitě velký pozor.

O výstavě samotné se dozvíte více na stránkách pořádajícího sdružení www.interdogbohemia.com.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.