Search
Close this search box.

Víkend otců na Baníku se vydařil, na zápas přišly skoro dvě stovky dětí

Utkání s Hradcem Králové se neslo ve znamení Víkendu otců. Baník se do této celorepublikové akce již tradičně zapojil a opět velmi úspěšně. Na zápas přišly téměř dvě stovky dětí. Ačkoliv termín Víkendu otců letos nekolidoval s domácím utkáním fotbalistů Sokolov, Baník se o pořádání této akce přihlásil a jako již tradičně připravil pro návštěvníky utkání FK Baník Sokolov – FC Hradec Králové bohaté zábavné menu.

Akce Víkend otců probíhá v celorepublikovém měřítku na stadionech 1. a 2. ligy. FK Baník Sokolov jako vždy připravil pestrý program právě pro rodiny s dětmi. Nově byly do programu zařazeny dětské dílničky, kde se tvořily fotbalové koláže. Děti skvěle zvládaly sportovní disciplíny a dospělí mohli využít zdravotních služeb odborných pracovnic z lékárny v Nemocnici Sokolov. Nově se k této akci připojil promo team Hit rádia Dragon, který rozdával dárečky a maloval na obličej.

Nechyběla ani rodinná soutěž, kdy 5 vylosovaných rodin obdržely hodnotné dárky a také proběhlo společné focení s bannerem Víkendu otců.

Akce měla nejen bohatou účast, ale také pozitivní reakce. Sokolovští fandové Víkend otců vnímají velice pozitivně a opravdu na fotbal přijdou v doprovodu svých dětí. Ti mohli v ochozech potkat i oblíbené postavičky Kapíka a Mimoně.

Z každé prodané vstupenky pak putovalo 10 Kč dětskému oddělení Nemocnice Sokolov.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient