Veřejnost si bude moct zabruslit na umělé ledové ploše

Vzhledem k tomu, že v zimním období budou probíhat práce na zastřešení ledové plochy, rozhodla se společnost SPORTES umožnit Svitavským bruslení, a to pomocí instalace umělé ledové plochy. Umístěna bude v areálu svitavského stadionu. I když se uvažovalo například o umístění na náměstí, vzhledem k možnosti využít stávající zázemí nakonec zvítězily prostory právě prostory stadionu. Plocha bude otevřená pro veřejnost od 1. 12. 2018 do 28. 2. 2019, v čase od 8 do 21 hodin. Plocha bude mít rozměry 20 x 10 metrů, což je přibližně ¼ velikosti běžného kluziště, proto bude kapacita omezená na 50 osob a je nutná rezervace. Z tohoto důvodu spustil Sportes rezervační systém. Vstupné je stanoveno pro osoby do 15 let věku ve výši 10,- Kč a pro ostatní ve výši 20,- Kč.

Ledovou plochu bude možné také pronajmout jako celek, kdy výše nájmu byla stanovena na 400,- Kč/hod., v případě užití umělého osvětlení pak činí částka 500,- Kč/hod. Tato varianta je vhodná především pro rodinné skupiny, kdy rodiče se svými dětmi budou moci bruslit bez omezení ze strany dalších návštěvníků, případně si rekreačně zahrát hokej.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.