Venušiny kuličky nemusí sloužit jen jako sexuální hračka

Člověk je tvor sexuální a zároveň družný. Pokud však není nikdo šikovný po ruce, většinou si každý může od vnitřního napětí pomoci sám.

Člověk je tvor sexuální a zároveň družný. Pokud však není nikdo šikovný po ruce, většinou si každý může od vnitřního napětí pomoci sám.

Hlavně ženy se nemusí spoléhat pouze na vlastní síly. Často mají k dispozici i některou z mnoha druhů erotických hraček, které jsou dnes běžně k dostání ve specializovaných obchodech.

Mnohé tyto pomůcky se mohou pyšnit vysokou sofistikovaností, a dokonce i více funkcemi. Toto platí také pro venušiny kuličky.

Jsou známé již dlouho

Asi nikoho příliš nepřekvapí, že se s největší pravděpodobností objevily venušiny kuličky poprvé ve starověké Číně. Tehdy se však nejednalo o výrobky z kovu či dokonce plastu, jako je tomu v současnosti, ale o produkt ze dřeva.

Materiál se dnes používá sice jiný, nicméně princip zůstává nezměněn. Každá venušina kulička má v sobě ještě jednu, menší. Díky tomu se generují vibrace, jež pak způsobují příjemné pocity.

Hygiena především

Používání venušiných kuliček je velmi intuitivní. Stačí je prostě zasunout do pochvy. Je však potřeba je předtím dostatečně vyčistit. Hygienický zanedbané kuličky totiž mohou způsobit i různé zdravotní komplikace.

K tomuto účelu slouží speciální dezinfekce, která by se správně měla aplikovat po každém použití. Pokud není dezinfekce k dispozici, je dobré nástroj alespoň pořádně opláchnout ve vlažné vodě.

Cvičení

I když si venušiny kuličky většina žen kupuje hlavně pro vlastní potěchu, mohou velmi dobře sloužit i k posilování svalů pánevního dna. Jejich cvičením lze snadno předejít inkontinenci, případně ji zlepšit.

Kupodivu není potřeba znát žádné extra cviky. Bohatě postačí držet kuličky v pochvě třeba během stání. Ze začátku jen pár minut, postupem času i déle.

Ženy s vypracovaným pánevním dnem s kuličkami běžně chodí do fitness, běhají či jezdí na kole. K tomuto stavu je ovšem potřeba se vypracovat, což může trvat i několik let.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.