Velvary v prvním jarním kole vyhráli 2:1 nad Meteorem Praha

V prvním jarním kole fotbalisté FC Velvary na hřišti Meteoru zvítězili 1:2 brankami Budějského a Obrtlíka. Vítězství se ale nerodilo lehce. Hra velvarských byla velmi poznamenaná absencí Holuba, Šaldy, Vašuta a také, ve druhém poločase zraněného, Tenkla.

Domácí byli do dvacáté minuty velmi aktivní. Snažili se hosty presovat, ale ti z první vážnější akce, kterou si vytvořili ve 26. minutě, otevřeli skóre. Ze standartní situace se parádně trefil Budějský.

Ve druhém poločase zvýšily Velvary vedení na 0:2, kdy se opět po standardní situaci, kterou zahrával Nosek, trefil skvěle hlavou Obrtlík.

Domácí snížili 15. minut před koncem, a tak se hosté začali obávat o konečný výsledek a soustředili se hlavně na bránění. Závěr zápasu jsme si pohlídali a odvezli si tři body.

FK Meteor Praha VIII – Slovan Velvary 1:2 (0:1)