Velvary se probudily ze zimního spánku

Velvary se v Úvalech (3:0) probudily ze zimního spánku. Už v 2. minutě po rohu Budějského otevřel skóre krajní bek Chrobák a v úvodu druhé části si to oba borci zopakovali.

Budějský byl také u třetí branky, již vstřelil z přímého kopu.

„Pochvalu ale zaslouží všichni hráči. Dnes jem šli do utkání jako Velvary na podzim,“ pochvaloval si trenér Pavel Janeček s tím, že po celé utkání byli dominantní a stále si vytvářeli nebezpečné situace.

„Vyhráli jsme zaslouženě. Vítězství 3:0 z Úval podtrhl velmi kvalitní výkon,“ uvedl a dodal, že po nevydařeném začátku jara prošla kabinou velká bouřka.

„Mám z celého týmu velkou radost, protože šel za vítězstvím, Cítil jsem z něj vekou sílu,“ dodal nadmíru spokojený Janeček.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.