Search
Close this search box.

Velvary se probudily ze zimního spánku

Velvary se v Úvalech (3:0) probudily ze zimního spánku. Už v 2. minutě po rohu Budějského otevřel skóre krajní bek Chrobák a v úvodu druhé části si to oba borci zopakovali.

Budějský byl také u třetí branky, již vstřelil z přímého kopu.

„Pochvalu ale zaslouží všichni hráči. Dnes jem šli do utkání jako Velvary na podzim,“ pochvaloval si trenér Pavel Janeček s tím, že po celé utkání byli dominantní a stále si vytvářeli nebezpečné situace.

„Vyhráli jsme zaslouženě. Vítězství 3:0 z Úval podtrhl velmi kvalitní výkon,“ uvedl a dodal, že po nevydařeném začátku jara prošla kabinou velká bouřka.

„Mám z celého týmu velkou radost, protože šel za vítězstvím, Cítil jsem z něj vekou sílu,“ dodal nadmíru spokojený Janeček.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient